.

.

New
20pcs Црна Еден OFF-(НА) N/O Push Копчето Автомобил/Брод Switch 12mm Нормално OFF

20pcs Црна Еден OFF-(НА) N/O Push Копчето Автомобил/Брод Switch 12mm Нормално OFF

DEN 240.00

Стока
Достапно.

Предмети може да бидат комбинирани во една фактура, но вкупниот превозот надомест ќе биде збирот на секоја ставка е превозот и ракувањето со полнење.
Среќно и Имаат пријатен шопинг искуство! Задржи во допир и се надеваме дека ќе се видиме повторно наскоро!
.
·Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.
Ние ќе ја испрати на парцела од Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. )Предмети се испраќаат од кина. ве молиме контактирајте со нас пред да брод вашата нарачка назад, ние ќе ви ја врати адреса, По што доби пакет ние ќе рефундирање или размена за вас .47"
Информации За Исплата
·Ние го прифаќаме Зачувам само служба. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.

Детали

сертификација:
CE
Гаранција:
i година
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
12mm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти