.

.

New
LW26 YMW26-25/1 Ротари switch 3 позиција 102 knob Висок квалитет changeover cam switch 25A 1 фаза 4 терминали сребро контакт

LW26 YMW26-25/1 Ротари switch 3 позиција 102 knob Висок квалитет changeover cam switch 25A 1 фаза 4 терминали сребро контакт

DEN 335.52

Стока
Достапно.

Опис На Производот
Повеќе Камери прекинувач :
Тип
Струја(A)
Фаза
Единечна Цена
Кликнете
20
1
САД$5.9
20
2
САД$6.5
20
3
САД$10
20
4
САД$11
YMW26-20/5
20
5
САД$11.5
Купи тоа сега!
YMW26-25/1
25
1
САД$6.99
Купи тоа сега!
YMW26-25/2
25
2
САД$9.5
Купи тоа сега!
YMW26-25/3
25
3
САД$10.5
Купи тоа сега!
YMW26-25/4
25
4
САД$11.5
Купи тоа сега!
YMW26-25/5
25
5
САД$12
Купи тоа сега!
YMW26-32/1
32
1
САД$10
Купи тоа сега!
YMW26-32/2
32
2
САД$11
Купи тоа сега!
YMW26-32/3
32
3
САД$12
Купи тоа сега!
YMW26-32/4
32
4
САД$13.5
Купи тоа сега!
YMW26-32/5
32
5
САД$14.5
Купи тоа сега!
YMW26-63/1
63
1
САД$11.5
Купи тоа сега!
YMW26-63/2
63
2
САД$14.5
Купи тоа сега!
YMW26-63/3
63
3
САД$17
Купи тоа сега!
YMW26-63/4
63
4
САД$20.5
Купи тоа сега!
YMW26-63/5
63
5
САД$25
Купи тоа сега!
YMW26-125/1
125
1
САД$21
Купи тоа сега!
YMW26-125/2
125
2
САД$27
Купи тоа сега!
YMW26-125/3
125
3
САД$33
Купи тоа сега!
YMW26-160/1
125
1
САД$26
Купи тоа сега!
YMW26-160/2
125
2
САД$36
Купи тоа сега!
YMW26-160/3
125
3
САД$46
Купи тоа сега!

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Бренд Име:
whurow
Карактеристики:
контрола коло
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
YMW26-25/1
боја:
Сино/Црна
Напон:
690V
тековната:
25A
Teiminal број:
4
број на позиција:
3
Свеж

Избор на клиенти