.

.

New
Близината Switch Сензор LJ30A3-10-Z/BX Потопен DC 3-Жица NPN НЕМА 30*30*1mm(Железница)

Близината Switch Сензор LJ30A3-10-Z/BX Потопен DC 3-Жица NPN НЕМА 30*30*1mm(Железница)

DEN 360.00

Стока
Достапно.


Близината Switch Сензор LJ30 A3-10-Z/Б Потопен DC 3-Жица NPN НЕМА 30*30*1mm(Железница)
Ние, исто така, имаат и други вид(во маса со црвено зборови),ако ви треба можете да ми кажете!
Цилиндрични затвори за да се префрлите

Детали

Гаранција:
како опис
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
како опис
Свеж

Избор на клиенти