.

.

New
67 Десктоп Интернет Кафе Бар Случај Напојување Ресетирате HDD Копчето Префрлате

67 Десктоп Интернет Кафе Бар Случај Напојување Ресетирате HDD Копчето Префрлате

DEN 540.00
DEN 719.04

Стока
Достапно.


Спецификација : Име на Производ Десктоп Копчето Switch Дизајн H. D. D ВОДСТВО, Моќ LED+, Моќ LED-, Ресетирање на ИСТОК, се Префрлат ШВ Кабел Должина 1.7 m / 67" Материјал (Надворешен) Пластика, Метал Тежина 110g Пакет Содржина 1 Сет x Десктоп Копчето Префрлате
Опис : Десктоп КОМПЈУТЕР матична плоча ATX напојување ресетирате прекинувач, еден прекинувач копчето, одговара на повеќето десктоп компјутер домаќин случаи со преден панел копчето.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
VT201758102
Гаранција:
3 yeasr
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти