.

.

New
Електрични апарати граница вклучите патување switch tls-103 x за ck - p102

Електрични апарати граница вклучите патување switch tls-103 x за ck - p102

DEN 386.88

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
граница вклучите патување се префрлите
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
една година
Број На Модел На:
tls-103 x
Свеж

Избор на клиенти