.

.

New
20pcs 6x4x2mm 4-Pin SPST 1P1T Еден Pushbutton Панел PCB Мини Тактилни Префрлате

20pcs 6x4x2mm 4-Pin SPST 1P1T Еден Pushbutton Панел PCB Мини Тактилни Префрлате

DEN 306.00
DEN 322.56

Стока
Достапно.

Име на производ Такт се Префрлите Acuion Тип на Еден Големината на Телото 6 x 4 x 2mm / 0.24" x 0.16" x 0.08"(L*W*T) Материјал Пластика, Метал, Електрични Делови Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење Нето Тежина 3g Пакет Содржина 20 x Такт Прекинувачи

Детали

сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти