.

.

New
Електрични апарати граница вклучите патување switch tz-8168 бесплатен превозот

Електрични апарати граница вклучите патување switch tz-8168 бесплатен превозот

DEN 840.00

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
граница вклучите
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
една година
Број На Модел На:
tz-8168
Свеж

Избор на клиенти