.

.

New
Граница вклучите сензор TZ-5101 TZ5101 Микро прекинувач за патување се префрлите вода доказ масло доказ врвен квалитет

Граница вклучите сензор TZ-5101 TZ5101 Микро прекинувач за патување се префрлите вода доказ масло доказ врвен квалитет

DEN 827.04

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
граница вклучите
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
една Година
Број На Модел На:
TZ-5101
Свеж

Избор на клиенти