.

.

New
Новиот Сингл Боја 315MHz 433MHz DC 12V 1CH Безжични RF Мини Switch Реле Приемник Далечински Контролори за Паметни Дома 315/433mhz

Новиот Сингл Боја 315MHz 433MHz DC 12V 1CH Безжични RF Мини Switch Реле Приемник Далечински Контролори за Паметни Дома 315/433mhz

DEN 639.00
DEN 709.92

Стока
Достапно.

Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач.
Авто -заклучување/Self-Latched : Притиснете едно копче за едно време работи/НА. Фиксна шифра кодирање, Стабилна
4. 0~200m(отвори место)
Примена опсег :
Гаражни врати, влезот стража, на отворање и затворање на автомобил, камион, измените на Безжични видео и врата, светло /светилка безжичен далечински управувач, на безжичниот далечински управувач за контрола на Домашни уреди, апликацијата префрлување, windows, Електрична Контрола на Заклучување итн. Олабави вашиот прст на истото копче Стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ.9 МА
Макс оптоварување тековната : 7-10 A
Големина : 35*32*17mm
Добиете чувствителност : -95d Bm
Работна фреквенција : 315 MHZ/433 MHZ (Default 315 MHz)
Кодирање тип на : Фиксен кодот
Работа/излез начин :
Бутване/Не-Latched : Притиснете едно копче Работи /НА. Мини големина, лесно да го инсталирате во скриен
3. Притиснете го истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Еден channel switch треба еден копчиња на далечинскиот управувач.
Спецификација :
Работен напон : 12 V
Работат на струјата : 8.
Ве молиме да забележите дека :
Тука е 1*1 CH и 2*1 копчиња на далечинскиот управувач.
Safe 315/433 MHz RF Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch DC12 V Mini10 A
Ние default испрати 315 Mhz, ако треба 433 Mhz pls се чувствуваат слободни да контакт со продавачот
12v 10 A RF безжичниот далечински управувач switch предавателот и приемникот систем
Карактеристики :
1.

Детали

боја:
DC12V 315MHZ, DC12V 433MHZ
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Карактеристики:
12V мини Далечинска контрола
Гаранција:
Нови
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-200M
Број На Модел На:
SKU6972
Свеж

Избор на клиенти