.

.

New
HTD5M-350 70 Заб 5mm Теренот 10мм Ширина Ритам Синхрони Времето Појас 350mm

HTD5M-350 70 Заб 5mm Теренот 10мм Ширина Ритам Синхрони Времето Појас 350mm

DEN 401.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.


Име на производ Времето Појас Тип HTD5 M-350 Број на Заби 70 Теренот 5mm/0.2" Појас Ширина 10мм / 0.39" Појас Дебелина 350mm/13.8" Материјал Гума, Боја Црна

Детали

сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти