.

.

New
500pcs 3x6x5 микро прекинувач бела Такт прекинувачи 3*6*5 5.0 висок SMD 2PIN добар квалитет на лента и ролна Бесплатен превозот

500pcs 3x6x5 микро прекинувач бела Такт прекинувачи 3*6*5 5.0 висок SMD 2PIN добар квалитет на лента и ролна Бесплатен превозот

DEN 722.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) -Дорис продавница
Ние снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница. Јас ќе ви даде добра цена!
Напомена : ве Молиме да знаат дека, Кина обичните мали пакети не може да се следи!
- Уживајте во вашата шопинг
Гаранција - 90days гаранција . Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информации - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Плаќање - Можете да го користите вашиот cridit картичка или со другите, било прашање за плаќање ве молиме проверете го овој линк : Пратката - DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. - Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Детали

боја:
во торба, лента n ролна
Тип На Објект:
Прекинувачи
Број На Модел На:
3x6x5
Карактеристики:
3x6x5
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Гаранција:
90days
сертификација:
CCC
Свеж

Избор на клиенти