.

.

New
Граница вклучите Микро прекинувач CZ-7312

Граница вклучите Микро прекинувач CZ-7312

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
граница вклучите
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
една година
Број На Модел На:
CZ-7312
Свеж

Избор на клиенти