.

.

New
НОВИ OMRON B3F-4005 B3F4005 2.55 N Микро светлина на допир се префрлите лифт копчиња копчето Копчето за вклучување DIP4 Бесплатен превозот

НОВИ OMRON B3F-4005 B3F4005 2.55 N Микро светлина на допир се префрлите лифт копчиња копчето Копчето за вклучување DIP4 Бесплатен

DEN 1339.00
DEN 1440.00

Стока
Достапно.


Ние ќе ја испрати на парцела од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail,
повеќето counry ќе пристигнале парцела во 10-25 работни дена.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
сертификација:
PSE
Број На Модел На:
B3F-4005 префрлате
Гаранција:
30 ДЕНА
Свеж

Избор на клиенти