.

.

New
50pcs Еден Контакт НАТОПИ Такт Тактилни Push Копчето Копчето за вклучување 3x6x5mm

50pcs Еден Контакт НАТОПИ Такт Тактилни Push Копчето Копчето за вклучување 3x6x5mm

DEN 204.00
DEN 215.04

Стока
Достапно.

Главната Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење Име на Производ Тактилни Switch Нето Тежина 9g Земјата на Производство КИНА Пакет Содржина 50pcs x Тактилни Switch Материјал Метал, Пластика Вкупната Големина(Исклучување на Pin) 3 x 6 x 5mm/ 0.12" x 0.24" x 0.2"(T*W*H) Копчето Големина 3 х 1.5 mm / 0.12" x 0.06"(L*W)

Детали

Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1
Свеж

Избор на клиенти