.

.

New
5pcs/Лот 3-Pin SPDT 2 Позиција НА-НА 15A 250VAC Toggle Switch 1121 Сосема Нов

5pcs/Лот 3-Pin SPDT 2 Позиција НА-НА 15A 250VAC Toggle Switch 1121 Сосема Нов

DEN 290.00
DEN 311.52

Стока
Достапно.

Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.
Ви благодариме И среќно!. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Негативни повратни информации не реши ништо.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. answer : ___________________________ Note : Бразил . Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
За Да Се Префрлате Префрлате
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Број На Модел На:
1121
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти