.

.

New
4pcs Бесплатен Превозот 4pcs/многу Хотел Опременост на Картичката се Префрлите Сите Клуч Картички за Моќ Хотел Префрлате

4pcs Бесплатен Превозот 4pcs/многу Хотел Опременост на Картичката се Префрлите Сите Клуч Картички за Моќ Хотел Префрлате

DEN 2208.00

Стока
Достапно.

)
Ние сме фабрика , ние го поздравуваме најголемиот дел цел и OEM да се печати вашето лого на неа ако neede!
. Има долгорочна операција, Тоа ќе доведе до топлина себе. Одложување power off дизајн
Кога напуштање на собата, на гости нерешено клучните картичка, а потоа општи напојување може да биде автоматски да се исклучи во рок од 10 - 15 секунди, погодност за гостите, а исто така и заштита на електричен уред за безбедност. Т echnical параметри
Оперативен напон : 50/60 Hz 180-260 VAC (ако сте треба 110 V прекинувач, кога ќе го поставите цел, мора да го извести ме. Исто така, постои опција на нашите swiches кои погоден за сите видови на иста големина картички. Потоа на електрична опрема ќе имаат долгорочно работење. Одложување исклучување
3. Интелигентна енергија заштеда на вклучете се добие бенефиции за хотелот. Switch нема потреба од било софтвер за програмата за тоа, вашата соба картичка може да работи со тоа директно. LED индикатор за дизајн LED индикатор светодиодни дизајн, повеќе лесен за употреба во текот на ноќта. Електрична Безбедност на хотел Резервација
Доколку гостите не исклучување на електрична опрема пред излегување надвор, а на сервери не обрнувајте внимание на тоа. Ако тие топлина со текот на времето, тогаш тоа ќе го скрати нејзиниот животен век или горат себе, па дури и се фатат оган. Лесно користење, заштеда на енергија
5.
Заштеда на енергија switch & ѕид инсталација кутија (Пакување не вклучувајќи го него.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број На Модел На:
1
Карактеристики:
6
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Име:
хотел електрични префрлате
Употреба:
енергија-заштеда на картичката switch се користи во хотел
боја:
Злато, Црна...
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Механички Живот:
20,000 пати
is_customized:
Yes
Max. Напон:
220v
Max. Тековната:
30A
Големина:
W86mm * H86mm
Тип на картичка:
било кој тип на картичка , дури и хартија картичка
Свеж

Избор на клиенти