.

.

New
Бесплатен Превозот ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Универзален Ѕиден Лице Плоча Штекер Панел Напојување Приклучок за Полнење Plug Switch Usb Електрични Ѕид

Бесплатен Превозот ЕУ НИ АУ велика БРИТАНИЈА Универзален Ѕиден Лице Плоча Штекер Панел Напојување Приклучок за Полнење Plug Switch

DEN 427.00
DEN 527.04

Стока
Достапно.

Како да се избере ѕиден прекинувач?
Тоа е клучен фактор за да ја проверите ѕиден прекинувач или степенот на прицврстување на штекерот клип.
Прилагодено Дизајн на Производот OEM/ODM Професија во извоз на услуги од Производител на Електрична Висок квалитет на Производот, Прифатлива Цена
Нашата фабрика за Сертификација
Нашите Услуги
Целиот спектар на електричен прекинувач и грло : 1-8 банда електричен прекинувач, еднокреветни и двокреветни powerpoint, dimmer електричен прекинувач, брзо контролер, ТВ приклучок, податоците за контактот, сателитска приклучок, ТЕЛ приклучок, празна плоча, рамка, монтажа кутија и така натаму. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Напон : 250 V Механички Живот : Повеќе од 100.

Детали

Број На Модел На:
МК-WS05USB
сертификација:
CCC,CE,CQC
Гаранција:
7
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
makerele
Карактеристики:
ѕиден прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
Заштита одделение:
IP50
индикатор:
Флуоресцентни
Материјал:
PC пламен retardant пластика
Тип На Објект:
Прекинувачи
OEM Услуга:
на располагање
Свеж

Избор на клиенти