.

.

New
Бесплатен превозот 10pcs Активни печ кристал OSC 5*7 5x7 5070 100MHZ 100 100.00 MHZ висока фреквенција на увозот

Бесплатен превозот 10pcs Активни печ кристал OSC 5*7 5x7 5070 100MHZ 100 100.00 MHZ висока фреквенција на увозот

DEN 334.56

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
HENGDASHENG
Тип:
Други
Свеж

Избор на клиенти