.

.

New
50pcs 6*6*5mm Такт Тактилни Прекинувач со 2 Игли во Средината Микро Прекинувач 6*6*5 Plug-In-2-Pin Push Копчето Префрлате

50pcs 6*6*5mm Такт Тактилни Прекинувач со 2 Игли во Средината Микро Прекинувач 6*6*5 Plug-In-2-Pin Push Копчето Префрлате

DEN 327.00
DEN 398.40

Стока
Достапно.


6*6*5mm Такт Тактилни Прекинувач со 2 Игли во Средината Микро Прекинувач 6*6*5 Plug-In-2-Pin Push Копчето Префрлате
50pcs

Детали

Гаранција:
180DAYS
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
сертификација:
CE
Број На Модел На:
Прекинувачи
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бесплатен превозот :
со следење на број
Packect Контакт:
50pcs
Свеж

Избор на клиенти