.

.

New
1000PCS 4.5*4.5*3.8 ММ SMD Такт Switch 4-pin копчето switch 4.5x4.5x3.8

1000PCS 4.5*4.5*3.8 ММ SMD Такт Switch 4-pin копчето switch 4.5x4.5x3.8

DEN 616.00
DEN 648.00

Стока
Достапно.

Голема количина ве молиме контактирајте со продавачот за цена, цената ќе биде повластен многу
Компанијата wholeheartedly за општата клиенти да обезбеди електронски компоненти
поддршка за набавка
Компанијата е главниот : СМД/НАТОПИ електронски компоненти, отпорници, кондензатори,диоди, led диоди,
осигурување цевка, кристали, tantalum capacitor, термички,varistor, алуминиум electrolytic capacitor,
магнетни лежишта, inductors,potentiometer, прилагодлив отпор, прилагодлив capacitance,
празнење цевка,ТЕЛЕВИЗОРИ диоди, schottky, напојување IC серија на електронските компоненти.
Серијата на модели заврши, инвентарот е доволно, постапувајќи брендови,многу пари понуда!
Нашите модели на целосни, не испратите еден по еден, ако имате други треба,се добредојдени да се консултира

Детали

Бренд Име:
EZIUSIN
сертификација:
ROHS
Гаранција:
Копче
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
3*4 2*5
Карактеристики:
Висок квалитет
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
Префрлете
Свеж

Избор на клиенти