.

.

New
Нови и оригинални WLG4-3E1382, WLG4-3E1382P01 БОЛНИ Фотоелектрически префрлате

Нови и оригинални WLG4-3E1382, WLG4-3E1382P01 БОЛНИ Фотоелектрически префрлате

DEN 5616.00

Стока
Достапно.

Префрлете се на сензор : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE.com/store/2065120
. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате. Топло прашува : 1.
САЛАДИН : Omron,LS(LG) и ДЕЛТА. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас. IGBT МОДУЛ.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.
Наплата & Замена
1.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат. Повеќе производи, ве молиме да кликнете : http : //www. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена. Во рок од 10 дена замена или враќање.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
100% Нови и оригинални WLG4-3 E1382, WLG4-3 E1382 P01 БОЛНИ Фотоелектрически префрлете се произведени ВО Германија
Дел производ на цени и залихи(попис) промената,не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме,ви благодарам. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа.
OMRON и AUTONICS,ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба.

Детали

боја:
WLG4-3E1382, WLG4-3E1382P01
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
УЛ,CE
Гаранција:
1
Број На Модел На:
WLG4-3E1382, WLG4-3E1382P01
Карактеристики:
DC10-30V
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти