.

.

New
Производителот 3 позиција switch Ротари switch 50A 2 Пол 8 терминали Универзална changeover cam switch Бесплатен превозот

Производителот 3 позиција switch Ротари switch 50A 2 Пол 8 терминали Универзална changeover cam switch Бесплатен превозот

DEN 672.00

Стока
Достапно.

Производи Опис
Име : YMZ12-50/2 (50 A,2 Фаза)
Максимален напон : 690 V
Максимална струја : 50 A
Број на позиција : 3 позиција (1-0-2)
Фаза број : 2
Терминалот број : 8
Монтажа големина : 86mm
Панел големина : 105*105mm
Материјал : Пластични/Сребрена контакт
Примена : за Контрола на моторот
Прилагодено : Ако имате жици дијаграм,можете да ни даде,тоа може да биде customed.Ви благодариме~

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Универзална Префрлате
Карактеристики:
контрола на моторот
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
whurow
Гаранција:
1 година
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
YMZ12-50/2
тековната:
50A
Механички Живот:
30000 пати
is_customized:
Yes
Max. Напон:
690V
Max. Тековната:
50A
број на позиција:
3
Фаза број:
2 столбови
боја:
црна/сина
терминалот број:
8
Свеж

Избор на клиенти