.

.

New
86 Префрлување Штекер Панел Креативна Личност Уметници Едноставно се Префрлат СЛОБОДЕН ДУХ Серија PC 220V 10A

86 Префрлување Штекер Панел Креативна Личност Уметници Едноставно се Префрлат СЛОБОДЕН ДУХ Серија PC 220V 10A

DEN 399.00
DEN 498.72

Стока
Достапно.


86 Префрлување Штекер Панел Креативна Личност Уметници Едноставно се Префрлат СЛОБОДЕН ДУХ Серија PC 220 V 10 A

Детали

Напон:
220V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Пластични
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
10A
Бренд Име:
Moge
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
L-022
Гаранција:
5years
Карактеристики:
86MM*86MM
Свеж

Избор на клиенти