.

.

New
FXBZ-63 2P 25A 1000V DC Коло прекинато MCB 2 Столбови C63

FXBZ-63 2P 25A 1000V DC Коло прекинато MCB 2 Столбови C63

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Детали

Полјаците Број:
2
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SORO
Број На Модел На:
2P 25A
Тип:
Земјата Истекување
Свеж

Избор на клиенти