.

.

New
FXBZ-63 2P 10A 1000V DC Коло прекинато MCB 2 Столбови C63

FXBZ-63 2P 10A 1000V DC Коло прекинато MCB 2 Столбови C63

DEN 576.00

Стока
Достапно.


Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
SORO
Тип:
Земјата Истекување
Број На Модел На:
2P 10A
Свеж

Избор на клиенти