.

.

New
2 ПАРЧИЊА/МНОГУ EC11 енкодер со switch 20 позиционирање 20 пулсот точка вратило долго 20mm дигитални potentiometer префрлате

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ EC11 енкодер со switch 20 позиционирање 20 пулсот точка вратило долго 20mm дигитални potentiometer префрлате

DEN 228.96

Стока
Достапно.


SKYPE : mp34791
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена

Детали

Број На Модел На:
11
Карактеристики:
Georgette
Материјал:
Легура
Гаранција:
Georgette
сертификација:
RoHS,CCC
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
тековната:
10A
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти