.

.

New
E3S-DS30P2 PNP NC DC Фотоелектрически Сензор Вклучите Откривање на Далечина 30CM Дифузна Одраз Тип

E3S-DS30P2 PNP NC DC Фотоелектрически Сензор Вклучите Откривање на Далечина 30CM Дифузна Одраз Тип

DEN 279.84

Стока
Достапно.


Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови
.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Плаќање :
Начин на плаќање на Aliexpress Проверете тука
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Се истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.
Име на производ Фотоелектрически Switch Модел E3 S-DS30 P2 Откривање на Далечина 30cm±10% Работа Напон
6-36 V DC Откривање целна Нетранспарентно / Транспарентен Излез
3-жица NC Собна Температура
Оперативни : -30 - 65 Степен
Чување : -25 - 70 Степен Времето за Одговор од 1,5 ms Излез Тековната :
На 300m A Големина 20*20*64mm Коло заштита Обратна врска заштита, пренапони апсорпција, оптоварување кратки-коло заштита Извор 660nm инфрацрвена светлина Кора Материјал, ABS
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Притисок Префрлате
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
E3S-DS30P2
Свеж

Избор на клиенти