.

.

New
Граница Вклучите Оригиналната Нови XCMD2102M12 ZCMD21M12 ZCE02

Граница Вклучите Оригиналната Нови XCMD2102M12 ZCMD21M12 ZCE02

DEN 3000.00
DEN 3158.40

Стока
Достапно.


Повеќе од една е дозволено.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашиот
незадоволството и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата
иднината Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите
или размена на стоки. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефон
бројот се точно кога ќе понудата на објектот. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот,
ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Број На Модел На:
XCMD2102M12 ZCMD21M12+ZCE02
Карактеристики:
11
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти