.

.

New
10pcs/многу Копчето вклучување, Исклучување За Nokia Lumia 520 За Sony K750 W800 W580

10pcs/многу Копчето вклучување, Исклучување За Nokia Lumia 520 За Sony K750 W800 W580

DEN 104.00
DEN 129.60

Стока
Достапно.

Добредојдовте на нашата продавница!
Среќна нова година! ^_^ Вашата нарачка денеска ќе се испрати во 2-3 работен ден,ви благодарам. Испраќање од страна на " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која е само песна информации во Кина , нема информации за песната во вашата земја. Откако го изберат, pls на чекање за тоа трпеливо! Ви благодариме!
10pcs/многу Копчето вклучување, Исклучување За Nokia Lumia 520 За Sony K750 W800 W580

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
cltgxdd
Карактеристики:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
30days.
Број На Модел На:
Префрлете
сертификација:
Yes
Свеж

Избор на клиенти