.

.

New
Нов и оригинален E3T-SL12, E3T-SL22 OMRON Фотоелектрически сензор Фотоелектрически switch 12-24VDC 2M

Нов и оригинален E3T-SL12, E3T-SL22 OMRON Фотоелектрически сензор Фотоелектрически switch 12-24VDC 2M

DEN 4224.00

Стока
Достапно.

Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.
Наплата & Замена
1. Во рок од 10 дена замена или враќање.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Топло прашува : 1. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ .Нов и оригинален E3 T-SL12 E3 T-SL22 OMRON Фотоелектрически сензор Фотоелектрически switch 12-24 VDC 2 M
НАПРАВЕН ВО ЈАПОНИЈА.Нови и оригинални производи,квалитет на гаранција за период од 1 година.
САЛАДИН, главно, вклучуваат : Omron, LS(LG) и ДЕЛТА. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE.
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
Ние сме трговија на големо и продажба за интеграција на електронска компанија. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.
OMRON и AUTONICS, ЗЛАТО,БОЛНИ, FOTEK целиот спектар производи.
Ние само продажбата на автентична и оригинална производи,одби да се лажни.

Детали

боја:
E3T-SL12, E3T-SL22
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE,ГШ,RoHS
Гаранција:
1
Карактеристики:
12-24VDC 2M
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
E3T-SL12, E3T-SL22
Свеж

Избор на клиенти