.

.

New
Висок квалитет на Граница Вклучите WLD

Висок квалитет на Граница Вклучите WLD

DEN 1420.00
DEN 1494.72

Стока
Достапно.


6 , ако не сте примиле исплата во рок од 30 дена од вашата испорака, ве молиме контактирајте со нас.
2 , неисправни производи мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период ( во оригиналното пакување , ако е можно ) . Или, можете да изберете да имате замена . Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса . ( Освен некои земји и APO / FPO)
2 , процесирање на нарачката, навремено по потврдување на уплатата .
Гаранција
Ограничена Гаранција 1.
4 , ние ќе ги сноси трошоците за превозот , ако производот (ите) што е ( се ) не како рекламира .12 месечно производство на неисправни производи ( не вклучувајќи го оштетување и / или потврда , злоупотреба на проектот ) .
2 , Сите предмети мора да се врати во оригинално пакување , испорака следење на број сте ги доставиле до нас , специфичната причина за враќање, вашиот pox
3 , ние ќе ја вратат вашата целосна понуда износ , во својата првобитна состојба, доби објект за пакување и ги вклучуваат сите делови и прибор , преку купувачи и продавачи да се откаже од трансакцијата од Ali Express 's . Ние не поправка замена предмети истечен гаранција. Вие мора да му кажете ни што во надолна линија е , ни даде вашата цел број.
3 , со цел дека ќе Ali Express се договорат за политика листи сите погоре !
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите ! Повратни информации е многу важно.

Детали

сертификација:
CCC,CE,CQC
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Карактеристики:
Префрлете
Број На Модел На:
Префрлете
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти