.

.

New
Граница Вклучите Оригиналната Нови XCMD21G1M12 ZCMD21M12 ZCEG1

Граница Вклучите Оригиналната Нови XCMD21G1M12 ZCMD21M12 ZCEG1

DEN 3124.00
DEN 3288.00

Стока
Достапно.


Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден !.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите
или размена на стоки.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефон
бројот се точно кога ќе понудата на објектот.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот,
ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
5)ве Молиме контактирајте со нас ако планирате да ни остави Неутрален/Негативна повратна информација или отворен спор ,тоа ќе биде подобро да се прочисти вашиот
незадоволството и да го решат проблемот да се направи сте 100% задоволство.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
4) Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, што значи многу во нашата
иднината Aliexpress зафати ,вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро.

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Број На Модел На:
XCMD21G1M12 ZCMD21M12+ZCEG1
Карактеристики:
1
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
сертификација:
CCC
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти