.

.

New
Топла Продажба! 2 Банда 2 Начин Wallpad Push Копчето Ѕид Светлина Прекинувач Со LED Индикатор Interrupteur Прекинувачи

Топла Продажба! 2 Банда 2 Начин Wallpad Push Копчето Ѕид Светлина Прекинувач Со LED Индикатор Interrupteur Прекинувачи

DEN 379.00
DEN 541.44

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
wallpad
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
нови пристигнување
Карактеристики:
Префрлете
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
10A
Тип На Прекинувач:
Ѕидот Светлина Се Префрлите
копчето боја:
Шампањ/Црна (Изберете Ги Како Ви Се Допаѓа)
Панел Материјал:
Polycarbonates PC
Место на Потекло:
WenZhou Кина(Копно)
Големина:
118*72mm
Технологија:
Сребро Брусен Метал Panel
led индикатор:
Yes
сертификација:
CE, ROHS 3C CQC
Во внатрешноста на материјалот:
Чист Бакар Парчиња Со Поголеми Сребрени Контакти
Гаранција:
12 Години
Свеж

Избор на клиенти