.

.

New
М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1

М12 ултразвучно сензор ,UB400-12GM-E4-V1

DEN 7680.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC,CE
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Гаранција:
половина година
Број На Модел На:
UB400-12GM-E4-V1
Свеж

Избор на клиенти