.

.

New
DC3.7V 3-5V Далечински Управувач Префрлање на Системот на Радио, Мини Ресивер Мала Јачина на звук на Далечинскиот Систем НА Б ИСКЛУЧУВАЊЕ 2A Еден Toggle Latched

DC3.7V 3-5V Далечински Управувач Префрлање на Системот на Радио, Мини Ресивер Мала Јачина на звук на Далечинскиот Систем НА Б

DEN 592.00
DEN 696.00

Стока
Достапно.


RF Далечински Управувач Switch Систем Мини Мал Волумен DC3-5 V Приемник Долга Низа Далеку Растојание Предавателот 300-3000m 315/433 MHZ US$ 15.00 /set
Радио Далечински Управувач Switch Систем DC3-5 V Мини Мал Волумен Приемник Одбори Долга Низа Далеку Растојание Предавателот 315/433 MHZ US$ 16.00 /set
Дигитален Радио Далечински Управувач Вклучите Мини Големина DC5 V Предавателот Приемник за Системот за Нормално Отворен Comon, Нормално, Блиски Учење Код US$ 15.00 /set
Радио Далечински Управувач Switch Осветлување Uiversal Далечински Контролер DC3 V DC5 V Дигитални Учење Код Еден Toggle Latched US$ 14.50 /парче
Мини Мал Волумен Далечински Управувач Switch Систем + Предавателот DC5 V / DC3 V Еден Toggle Latched Прилагоди Учење Код 1 CH US$ 14.00 /парче
DC3 V DC5 V Далечински Управувач Switch Систем Мини Јачина на Предавателот Приемник Додадете Предавателот Лесно Еден Toggle Latched се Прилагоди US$ 13.50 /парче
DC12 V RF Далечински Управувач Switch Приемник Предавателот 2 Receivers НА ИСКЛУЧУВАЊЕ во исто време 315/433 Учење Код Еден Toggle US$ 18.50 /set
Не-Latched/Self-Latched безжичен прекинувач ЗА Безжичниот далечински управувач switch систем 3 предавателот +4 приемник(switch)12 V 10 A 1 CH US$ 31.50 /set

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
10-100m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1
Тип На Објект:
Далечински Контроли
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти