.

.

New
DIANQI фотоелектрически прекинувач,одбивни-одбор,конвергенција на одраз табла,ТД-02 60*40mm сензор одбор

DIANQI фотоелектрически прекинувач,одбивни-одбор,конвергенција на одраз табла,ТД-02 60*40mm сензор одбор

DEN 480.00

Стока
Достапно.

Ние обезбедуваме 1 година гаранција .
Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Бренд Име:
DIANQI
сертификација:
CE,CCC
Гаранција:
12 месец
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти