.

.

New
2pins 20MM рокер прекинувач со црвениот индикатор светлина

2pins 20MM рокер прекинувач со црвениот индикатор светлина

DEN 1440.00

Стока
Достапно.


2pins 20 MM рокер прекинувач со црвениот индикатор светлина

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
1year
Свеж

Избор на клиенти