.

.

New
3Pins Двојно Еден Мини Рокер Switch 21*15mm

3Pins Двојно Еден Мини Рокер Switch 21*15mm

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


3 Pins Двојно Еден Мини Рокер Switch 21*15mm

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
1year
Свеж

Избор на клиенти