.

.

New
2018 Топла Продажба 3 Банда 1 Начин Ѕид Светлина Switch Wallpad Луксузни Push Копчето се Префрла LED Индикатор Interrupteur 10A AC 110~250V

2018 Топла Продажба 3 Банда 1 Начин Ѕид Светлина Switch Wallpad Луксузни Push Копчето се Префрла LED Индикатор Interrupteur 10A

DEN 426.00
DEN 567.84

Стока
Достапно.


2 Начин значи можете да ги користите 2pcs на 2 начин прекинувачи контрола 1 светилка во 2 различни места
2 Начин на префрлување може да се користи како 1 начин се префрлите
Пакување Листа :
1x Префрлате
2x Завртка
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако се задоволни,
Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако не се задоволни
Wolesale и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Име На Производ :
3 Банда 1 Начин Се Префрлите
Функција :
3 Банда 1 Начин ѕиден прекинувач за ламба, може да се користи за сите светилки
Клучни Зборови Објаснување :
3 Банда switch има 3 копчиња
1 Начин значи можете да ги контролирате светилка на 1 место.
Постои ај царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.

Детали

Бренд Име:
wallpad
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
нови пристигнување
Карактеристики:
Префрлете
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
10A
Тип:
Ѕидот Светлина Се Префрлите
боја:
Шампањ/Црна (Изберете Ги Како Ви Се Допаѓа)
Панел Материјал:
Увезени од Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР
Место на Потекло:
Wenzhou Кина (Копно)
Технологија:
Луксузна Сатен Метал
led индикатор:
сина led
сертификација:
CE, ROHS 3C CQC
Во внатрешноста на материјалот:
Чист Бакар Парчиња Со Поголеми Сребрени Контакти
Гаранција:
12 Години
Свеж

Избор на клиенти