.

.

New
2018 Топла Продажба 2 Банда 2 Начин Wallpad Луксузни LED Светло Префрлете се Притисни на Копчето се Префрла Interrupteur 10A AC 110~250V

2018 Топла Продажба 2 Банда 2 Начин Wallpad Луксузни LED Светло Префрлете се Притисни на Копчето се Префрла Interrupteur 10A

DEN 390.00
DEN 519.84

Стока
Достапно.

Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.

Детали

Бренд Име:
wallpad
сертификација:
CCC,CE,CQC,RoHS
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
нови пристигнување
Карактеристики:
Префрлете
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
10A
Тип На Прекинувач:
Ѕидот Светлина Се Префрлите
боја:
Шампањ/Црна (Изберете Ги Како Ви Се Допаѓа)
Панел Материјал:
Увезени од Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР
Место на Потекло:
WenZhou Кина(Копно)
Технологија:
Луксузна Сатен Метал
led индикатор:
сина led
сертификација:
CE, ROHS 3C CQC
Гаранција:
12 Години
Во внатрешноста на материјалот:
Чист Бакар Парчиња Со Поголеми Сребрени Контакти
Големина:
86*86mm
Свеж

Избор на клиенти