.

.

New
50PCS 3PIN AC Switch Моќ ИЛИ DC Прекинувач микро KW8-XILIE Микро Прекинувач

50PCS 3PIN AC Switch Моќ ИЛИ DC Прекинувач микро KW8-XILIE Микро Прекинувач

DEN 1339.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Сепак, ние ќе одлагање да брод на сите предмети по Пролетен Фестивал Празник период ( 5 Февруари 2018 ~ 25 Февруари 2018 ).
Повеќе квантитет , Повеќе попуст. Во Празничниот период вие не може да го прифати долго испорака процес, ве молиме да не цел. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
1. Ние исто така, обезбеди мобилен телефон на поправка делови и компјутерски поправка делови. Ако ви треба помош и услуга, можете да се чувствуваат слободни да контакт.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад кон нас во 7days кога ќе ги добијат. Електрична Опрема & Резерви. Ви благодариме за вашето разбирање.
Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас frist! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!. Сите налози за Испорака време ќе се зголеми од 20 дена. Ако немате доволно време и трпение да чекаат за пратката.

Детали

Бренд Име:
MAXRUINOR
Гаранција:
6M
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
Други
Свеж

Избор на клиенти