.

.

New
5pcs OMRON Близина Вклучите Откривање на Сензор Модул

5pcs OMRON Близина Вклучите Откривање на Сензор Модул

DEN 1164.00
DEN 1238.40

Стока
Достапно.


5pcs OMRON Близина Вклучите Откривање на Сензор Модул
Спецификација :
Модел : TL-Q5 MC1
Стандард уреди со покажувач предмет : Обоени метали 15*15*1mm
Откривање на далечина : 5mm
Поставување на далечина : 0 да 4mm
Диференцијална патување : 10% макс на уреди со покажувач на далечина
Одговор на фреквенција : 0.5 k Hz
Моќ напон : DC12 V~24 V
Пакетот Вклучува :
OMRON Близина Вклучите Откривање на Сензор Модул x 5

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Близината Префрлате
Гаранција:
30
Свеж

Избор на клиенти