.

.

New
2N/O Долго се Справи со 3 Позиција Еден Изберете Селектор Притисни Копче за Префрлање Y090(LAY37)-20XB/33 Пролет се Врати Mouting Дупка 22mm

2N/O Долго се Справи со 3 Позиција Еден Изберете Селектор Притисни Копче за Префрлање Y090(LAY37)-20XB/33 Пролет се Врати Mouting

DEN 1536.00

Стока
Достапно.


2 N/O Долго се Справи со 3 Позиција Еден Изберете Селектор Притисни Копче за Префрлање Y090(LAY37)-20 XB/33 Пролет се Врати Mouting Дупка 22mm

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
Еден
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
Y090(LAY37)-20XB/33
Свеж

Избор на клиенти