.

.

New
Двојна Стрелка Жолта осветлени мини рокер прекинувач,моторни прекинувач,6 пина

Двојна Стрелка Жолта осветлени мини рокер прекинувач,моторни прекинувач,6 пина

DEN 1824.00

Стока
Достапно.

Контакт отпор ≤50mΩ Изолација отпор ≥100mΩ го Издржат напонот ≥1500 VAC/1min Префрлување живот ≥10000cycles
Големина на :

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Гаранција:
1year
Свеж

Избор на клиенти