.

.

New
DC 12V 15CH RF Реле Приемник Одбор+15 Предаватели 1 Копчето LED Светилка Сијалица Копчето Контактирајте го Безжичниот Прекинувач ПОБАРА Smart Префрлате

DC 12V 15CH RF Реле Приемник Одбор+15 Предаватели 1 Копчето LED Светилка Сијалица Копчето Контактирајте го Безжичниот Прекинувач

DEN 2621.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Работен Напон : DC12 V ( DC24 V може да се прилагоди во рефус)
Режим на Струја : помалку од 7ma
Работна Температура : -20'c-+60'c
Работни чувствителност : повеќе од 108d Bm
Работна Фреквенција : 315/433.92 MHZ Факултативна страна оставајќи ни масажа
Макс Оптоварување : 10 A Реле имаат подобар оптоварување помалку од 5 A
Големина : 117*73*18mm
Работен Режим : Еден Toggle Latched приспособена од страна на учење со различни копчето
15 CH Toggle-Не,1 Копче за да го научат,
15 CH ЕденНе,2 Копче за да дознаете
15 CH Latched Не,3 Копче за да дознаете
1-8 CH Toggle & 9-15 CH ЕденNo. 4 Копче за да дознаете
1 CH Toggle & 2-15 CH ЕденНе,5 Копче за да дознаете
Учење Кодот
Текст DC12 V за приемникот, Притиснете го копчето за учење Копчето од примачот до LED индикатор ЗА потоа таа порака, потоа притиснете однос на копчето за да се учат,како и LED Блиц за 1time ,тоа значи учење е успешна
Бришење Кодот
Притиснете го копчето за учење копчето и држете за 8s додека LED индикатор за ИСКЛУЧЕНО,тоа значи бришење е завршена,

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
20-200m
сертификација:
CCC
Бренд Име:
YurKuong
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1
Свеж

Избор на клиенти