.

.

New
Бесплатен Превозот Нова Мода Резба Модели Дизајн Електрични Ѕид Светлина Switch 1 Банда 1 Пат Од Производителот, Снабдувачот 100~М 250V

Бесплатен Превозот Нова Мода Резба Модели Дизајн Електрични Ѕид Светлина Switch 1 Банда 1 Пат Од Производителот, Снабдувачот

DEN 218.00
DEN 269.76

Стока
Достапно.


Пакување за Продажба Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 10 X10 X5 cm Еден бруто тежина : 0. Во исто време,на приклучокот не е лесно да падне, ефикасно намалување на несреќа се случи без човечки фактор.Ѕиден Прекинувач Линк
Индикатор : Флуоресцентни Опис На Производот
Функција
Модел
МК-WS05001
Производ Материјал
Bayer КОМПЈУТЕР материјал
Производ Во Боја
S ilver ,Златна,Кафеава
Номинална Струја
10 A
Номинална Напон
250 V
Производ Големина
85*85*25mm
Размачкана Центар
60-65mm
Производот U s возраст
Домаќинство,хотел и канцеларија
Детали
Материјал
Споредба
Инсталација
Конекција Дијаграм
Различен стил да се избере
Пакување & Испорака
Компанијата Информации
Производител на Индустриски и Трговски Компанија започна да се кандидира businiess од 2006 година, која се наоѓа во Wenzhou Yueqing - светски познатата град за ниско-напонски електрични апарати.15 КГ Пакет Тип : Polybag,мала кутија,подарок box Can според клиентите 's барања.

Детали

Број На Модел На:
МК-WS05001
Бренд Име:
makerele
сертификација:
CCC,CE,CQC
Гаранција:
7
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Тип На Објект:
Прекинувачи
Заштита одделение:
IP50
Max. Тековната:
10A
Температурата На Работа:
-30~70 Centigrade
Материјал:
PC пламен retardant пластика
Производот употреба:
Домаќинство хотел канцеларија и така натаму
Тип На Објект:
Прекинувачи
Пакување:
Polybag мала кутија за подарок кутија
контакт:
Сребро-nickle легура
Max. Напон:
250V
Свеж

Избор на клиенти