.

.

New
Бесплатен пакет mail Мини вклучете го копчето за ресетирање 8ММ ДС-101 црвено со светилка не прекинувачот за заклучување (само 5)

Бесплатен пакет mail Мини вклучете го копчето за ресетирање 8ММ ДС-101 црвено со светилка не прекинувачот за заклучување (само

DEN 288.00

Стока
Достапно.


Притиснете го копчето за префрлување ДС-101
Монтажа дупка : 8 MM
Функцијата : притиснете го помине, олабавување на моќ
Име на производ : мали копчето
Производ модел : DS-101
Номинална напон : 125 V
Номинална струја : 1А
Контакт отпор : 20
Изолација отпор : 500/DC 100.
Напон, отпор : 1000 V/AC
Електрични живот : 50000 пати
Функција : нормално отворен (со помине)
Школка материјал : метал ракав
Широко се користи во : сите видови на апарати за домаќинство, електронска опрема, опрема за автоматизација, комуникациска опрема, автомобилската електроника, инструментација и други области.

Детали

сертификација:
CCC
Гаранција:
Не постои
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти