.

.

New
5pc водоотпорен LED 3v 12v 220v 16mm latching механички притисни копче за префрлање метал електрично заклучување копче за префрлање притисни копче за заклучување

5pc водоотпорен LED 3v 12v 220v 16mm latching механички притисни копче за префрлање метал електрично заклучување копче за префрлање

DEN 887.04

Стока
Достапно.

Што се очекува да се примени правото на производот колку што ќе го потпише.5~4 N
Оперативен Мозочен Удар
За 2. Купи со доверба! Ако производот се расипува под правилна употреба во рамките на гаранцијата време, ве молиме контактирајте со нас за превозот настава и да се вратите на вашиот превозот цена.
Превозот Ние обично брод производ во рок од 3 работни дена по плаќањето е целосно да се примени.
Имаме отпор делови за напон како 6v 12v 24v 36v, треба да заварување себе. Ако ви треба друга боја напон, pls контактирајте со нас или оставете порака.8 mm
Степен на заштита
IP40/IP67, IK09
материјал
контакт
Сребро алуминиум
копче
Не ' рѓосувачки челик : Огледало површина, CD шема
случај
Не ' рѓосувачки челик : Огледало површина, CD шема, Никел-обложено месинг
база
PBT
Led параметри
LED тип
Dot & Прстен осветлената
Номинална напон
12vdc
Други достапни напон
(ако треба, pls се каже)
6v/24v/110v/220v
LED боја
црвена
Други достапни боја
(ако треба, pls се каже)
сино/зелено/жолта боја/бела/портокал
LED живот
50000hours
Димензија :
Жици :
Внимание :
Каква било несоодветна заварување операција можеби предизвика производот пластичност деформација, слаб контакт на прекинувач сл.
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука.
2) Користење на соодветни износ на скалирање прав и задржување на pin терминали за статус надолу кога лемење.
12v 16mm метал latching притисни копче за префрлање метални токи заклучување копче за префрлање притисни копче за заклучување за автомобил
Авто-latching се префрлат средства : притиснете го моќ, лабава тоа уште на моќ.

Детали

боја:
Сина, Зелена, Портокалова, Црвена, Бела, Жолта
Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 3V, 48v, 36v, 5V
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Легура
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
висок квалитет на метал latching
сертификација:
CCC
Бренд Име:
HUPSUN
Број На Модел На:
NA16F-11ZE
Свеж

Избор на клиенти