.

.

New
3Pins ON-OFF-ON Рокер Switch 21*15mm

3Pins ON-OFF-ON Рокер Switch 21*15mm

DEN 1680.00

Стока
Достапно.


3 Pins ON-OFF-ON Рокер Switch 21*15mm
Панел големина : 21*15mm
Монтажа големина : 19*13mm

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Гаранција:
1year
Свеж

Избор на клиенти