.

.

New
2N/O Долго се Справи со Knob 3Position Одржува Одберете Селектор Switch Y090(LAY37)-20XB/31 Авто-заклучување Mouting Дупка 22mm

2N/O Долго се Справи со Knob 3Position Одржува Одберете Селектор Switch Y090(LAY37)-20XB/31 Авто-заклучување Mouting Дупка 22mm

DEN 1536.00

Стока
Достапно.


Опис На Производот
2 N/O Долго се Справи со Knob 3 Position Одржува Одберете Селектор Switch Y090(LAY37)-20 XB/31 Авто-заклучување Mouting Дупка 22mm

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE
Карактеристики:
селектор префрлате
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1year
Број На Модел На:
Y090(LAY37)-20XB/31
Свеж

Избор на клиенти